Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Avrupa'da Ön Siparişe Sunuldu

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Avrupa'da Ön Siparişe Sunuldu

Samsung'un MWC 2015 etkinliğinde henüz yeni tanıttığı amiral gemileri Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge, şimdiden Avrupa ülkelerinde ön siparişe açıldı. Şu an için Samsung Hollanda'nın internet sitesi üzerinden ön sipariş verebileceğiniz akıllı telefonların fiyatı da oldukça uygun fakat ülkemize geldiklerinde fiyatlar dudak uçuklatacak seviyelere çıkacak.

Samsung firmasından Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için resmi bir fiyat açıklaması gelmemesine rağmen, Samsung Hollanda'nın sitesi üzerinde fiyatları ile birlikte listelenmiş durumdalar. Fakat bu fiyatlar sadece Hollanda için geçerli. Bu nedenle Amerika, Türkiye yada diğer ülkeler de fiyatlar daha az yada daha çok olabilir.

Her iki cihaz için 32, 64 ve 128 GB'lık depolama alanı seçenekleri bulunuyor ve fiyatları da depolama alanları ile doğru orantılı olarak artıyor. Cihazların fiyatlarını aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Fiyatları:

  • Galaxy S6 32 GB: 699 Euro
  • Galaxy S6 64 GB: 799 Euro
  • Galaxy S6 128 GB: 899 Euro

Samsung Galaxy S6 Edge Fiyatları:

  • Galaxy S6 Egde 32 GB: 849 Euro
  • Galaxy S6 Edge 64 GB: 949 Euro
  • Galaxy S6 Edge 128 GB: 1049 Euro

Yukarıdaki fiyatlar Hollanda için geçerli olan fiyatlardır. Bu nedenle ülkemizde tam olarak bu değerlere satılmayabilir. Fakat cihazlar Amerika'da bu fiyatlardan biraz daha aşağı satılacak. Yakın zamanda Galaxy S6 ve S6 Edge için Türkiye ön siparişlerinin de açılması muhtemel.

Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S5 Karşılaştırması

YORUMLAR