Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Renk Değiştirerek Raflara Geliyor

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Renk Değiştirerek Raflara Geliyor

Geçen hafta Samsung Galaxy S6 serisi üretim bandından yeni renklere sahip ürünler çıkmaya başladı. Topaz mavisi ve zümrüt yeşili yeni Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge telefonlar ürün gamına dahil oldular.

Samsung Galaxy S6’lar artık daha moda renklere bezenerek raflara yerleşmeye hazırlanıyorlar. Tüketicinin seçim şansını artırmak, cihazları biraz daha çekici kılmak için Samsung’un son devleri S6 ve S6 Edge serisi zümrüt yeşili ve topaz mavisi renklerle geliyorlar.

Samsung bu renklerin telefon sahiplerini daha "bilge" ve modern göstereceğini iddia ediyor. Bir açıdan bakıldığında eğer özel bir telefon kabı kullanılmıyorsa piyasada bu şekilde orijinal renklere sahip başka bir telefon yok. Samsung bu noktada telefon sahiplerinin kendi karakterlerini yansıtabileceklerini de düşünüyor.

Samsung tasarım departmanı, telefonların dinamik görüntüsünün bu yeni renklerle daha çok anlam kazandığını düşünüyorlar. Tasarımcılar, kullanıcıların hayatının bir parçası olacak Samsung Galaxy S6 serisinin artık mobil hayata daha çok anlam katacağı ve benimseneceğini ön görüyorlar. 

LG G4'ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy S6 Active'in Görüntüleri Sonunda İnternete Düştü

YORUMLAR