Samsung Galaxy S6'nın Kutusu Açıldı mı? İşte Yeni Görüntüler

Samsung Galaxy S6 prototipi olduğu iddia edilen görüntüler internete sızdırıldı.

Samsung Galaxy S6'nın Kutusu Açıldı mı? İşte Yeni Görüntüler

MWC 2105'i bekleyen Samsung Galaxy S6’nın haftalardır çeşitli görüntüleri internete sızıyor. Dün de bir Samsung Galaxy S6 prototipi olduğu iddia edilen görüntüler internete sızdırıldı.Oldukça ince yapısıyla dikkat çeken telefonun Galaxy S serisinin en ince ve  metal çerçeveli cihaz 5 inçlik ekranıyla dikkat çekiyor. Ancak daha önce tanıtıldığı ve iddia edildiği gibi yuvarlak ve köşesiz hatlara sahip değil. Ekranının 3 köşeye yayılacağı iddiası da bu telefonda görülmüyor. Daha önce pek çok tanıtım videosunda izlediğimiz özelliklerden uzak olan yeni görüntülerin bir S6 prototipi olma olasılığının daha fazla olduğu düşünülüyor.

Ürünün son halini pek yansıtmadığı tartışılan görüntüler, cihazın arka kapağının cam ile kaplı olduğunu doğruluyor. Yine de Samsung'un tanıtım videolarında yansıttığı bazı fiziksel özelliklerden uzak olduğu belli.

Arka kamerası daha henüz tam olarak gerçek yerini bulamamış gibi duran cihazın, mutlaka Samsung mühendisleri tarafından üretildiği pek çok noktada belli olsa da, forumlarda dolaşan bu resimlerin gerçek Samsung Galaxy S6'yı yansıtmadığı görüşü hakim. 

Samsung Galaxy S6 Sonunda Göründü

Samsung Galaxy S6'nın Tanıtım Videosu Yayınlandı

Samsung Galaxy S6 Teknik Özellikleri Ne Olacak?

YORUMLAR