Samsung Galaxy S6'nın Metal Versiyonu Ortaya Çıkabilir

Güney Kore'nin teknoloji devi Samsung yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S6'yı resmi olarak duyurmasa da Galaxy S6 hakkında söylentiler internete sızmaya başladı.

Samsung Galaxy S6'nın Metal Versiyonu Ortaya Çıkabilir

Güney Kore'nin teknoloji devi Samsung yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S6'yı resmi olarak duyurmasa da Galaxy S6 hakkında söylentiler internete sızmaya başladı. Şu ana kadar internet üzerinde sadece Galaxy S6 ile ilgili olarak konsept tasarımlarla karşılaşmıştık; fakat cihaz hakkında halen herhangi bir resmi bilgiye sahip değiliz. Samsung'a yakın olduğu belirtilen bir kaynaktan alınan bilgilere göre Samsung Galaxy S6 iki farklı versiyon ile piyasaya sürülecek. Bu iki versiyon arasındaki en dikkat çeken fark ise telefonun kasasında kullanılan malzeme olacak. Samsung Galaxy S6 hem plastik, hem de metal versiyon ile tüketicilerin beğenisine sunulacak. Galaxy S6'nın plastik versiyonunun Galaxy Edge gibi eğimli kenara sahip olacağı iddia ediliyor. Bütün bu bilgilerin resmi bilgiler olmadığını ve halen söylenti olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu söylentilere bakıldığında gerçeklik payının olduğu söylenebilir. Çünkü Samsung daha önceki amiral gemisi Galaxy S modellerinin hepsinde plastik malzeme kullanmıştı ve bu anlamda ciddi anlamda eleştirilmişti. Hem görünüm hem de hissiyat anlamında ucuz bir izlenim yarattığı iddia edilen plastik malzeme birçok tüketicinin hoşuna gitmemekte. Samsung'un rakiplerinin de ardı ardına metal kasaya sahip amiral gemisi telefonları piyasaya sürmesi Samsung'u böyle bir karar almaya itmiş olabilir.

Samsung Galaxy S6'nın bu yılın ilk çeyreği içerisinde resmi olarak duyurulması bekleniyor. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin. 

Samsung En İnce Telefonu Galaxy A7'yi Resmi Olarak Duyurdu

YORUMLAR