Samsung Galaxy S6'nın S Health Uygulamasını Eski Samsung Cihazınızda Deneyin

Samsung Galaxy S6'nın S Health Uygulamasını Eski Samsung Cihazınızda Deneyin

Samsung, kişisel sağlık yönetim uygulaması S Health’i Google Play Mağazası’nda indirmeye açtı. Samsung Galaxy S ve Note sahibi olarak sağlık verilerinizi takip etmek için bu uygulamayı kullanıyorsanız artık yazılım güncellemesi beklemeden uygulamaya kazandırılan en son yenilikleri kullanabileceksiniz.

Samsung’un sağlık ve fitness uygulaması S Health’in modern görünümlü ve yeni özellikler taşıyan yeni sürümü bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde önyüklü geliyor. Samsung’un yeni amiral gemisi modeline sahip değilseniz eski bir Galaxy S ve Note kullanıcısı olarak uygulamanın Samsung tarafından güncellemesini beklemeniz gerekiyordu. Çoğu kullanıcı gibi siz de S Health’i eski cihazlarda daha kullanışsız arayüz sunması sebebiyle kaldırdıysanız, yeni amiral gemisi modellerde sunulan yepyeni S Health uygulamasını Google Play Mağazası’ndan indirerek uygulamanın son sürümüne kavuşabilirsiniz.

Android 5.0 işletim sistemli Samsung cihazlarda çalışan ve Samsung Gear akıllı bilekliklerin yanında Adidas veya diğer markaların giyilebilir cihazları ile birlikte kullanılabilen Samsung S Health uygulaması ile günlük aktivitelerinizi takip edebilir, farklı egzersiz programları ile kendinizi geliştirebilir, gün içerisinde ne kadar aktif olduğunuzu görebilirsiniz. Aynı zamanda kalp atış ritminizin düzenli olup olmadığını takip edebilirsiniz. Tüm bunların anlaşılabilir grafikler üzerinden sunulması ise uygulamanın en dikkat çeken özelliği.

Samsung’un Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cihazlarında sunduğu yepyeni sağlık ve fitness uygulaması S Health’i eski Samsung cihazınızda denemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan en son sürümü indirebilirsiniz:

Samsung, Galaxy S6'nın Üzerindeki İsmini Neden Değiştirdi?

YORUMLAR