Samsung Galaxy S6’nın Yeni Videosu Bir Çok İpucu Veriyor

Samsung Galaxy S6’nın Yeni Videosu Bir Çok İpucu Veriyor

Samsung Galaxy S6'nın yeni bir videosu daha yayınlandı. Bu videonun içinde iki kere cihazın ne kadar ince olabileceğine dair ip uçlarına da rastlamak ve kasasının metal olabileceğini anlamak mümkün. Samsung, her promosyon klibinde olduğu gibi Galaxy S6'yı yavaş yavaş zihnimizde oluşturuyor.Samsung'un GalaxyS6 için hazırladığı 'I am #the Next Galaxy' promosyon kliplerin bir yenisi daha eklendi. Yeni video klip cihazın etrafımızdaki her şeyden etkilenerek tasarlandığını anlatırken, bir sanat galerisinde buluyoruz kendimizi. Yine tasarımın son derece sanatsal olabileceğine dair alt mesajlar içeren yeni klip Samsung Galaxy S6'nın ne kadar ince olabileceğine dair ip uçları da veriyor. 

Samsung’un resmi Twitter hesabından atılan twitler vasıtasıyla izlenebilen klip, cihazın metal arka kapağı ve yan çerçevesi olacağını niteler şekilde mesajlar taşıyor. Henüz Samsung Galaxy S6’nın ön yüzüne dair bir imaj paylaşılmış değil. Fakat videonun 0.19’uncu saniyesinde cihazın inceliği hakkında açık bir mesaj var. 

Aşağıda paylaşılan resimde ise Galaxy S6’nın en üstte durduğunu diğerlerinin ise geçmiş serilerin kalınlıkları ve şekilleri olduğunu belirtmekte fayda var.

Samsung Galaxy S6 video klipleri son derece subliminal mesajlar taşırken, viral olarak hızla yayılarak Samsung’un ne kadar başarılı bir PR yaptığının da bir göstergesi olmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy S6'nın Tanıtım Videosu Yayınlandı

Samsung Galaxy S6 Yeni Esrarengiz Bir Tanıtım Videosu Daha Yayınlandı

YORUMLAR