Samsung Galaxy S7 Ailesinin Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S7 Ailesinin Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Samsung'un uzun bir süredir merakla beklenen yeni telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge hakkındaki neredeyse tüm bilgiler sızıntılar aracılığıyla paylaşıldı. Evleaks'ın Galaxy S7 ile ilgili yaptığı son sızıntı haberiyle birlikte artık Galaxy S7 ailesinin renk seçenekleri de belirgin hale geldi.

Samsung Galaxy S7, 5.7 inç boyutunda ve 2K çözünürlüğüne sahip olacak. Snapdragon 820 işlemcisiyle performansı doruklara çıkartırken 4 GB'lık LPDDR4 RAM'i sayesinde Galaxy S7'de donmalar yaşanmayacak. 3000 mAh bataryası ve 12 MP ultra çözünürlüklü kamerası ise kullanıcıları çıldırtan Galaxy S7, en az 32 GB'lık dahili depolama seçeneğiyle gündeme gelecek. Samsung'un diğer telefonu Galaxy S7 Edge ise 5.5 inç boyutunda ve 3500 mAh bataryası ile satışa sunulacak. Telefonun diğer teknik özellikleri ise Galaxy S7 ile benzerlik gösteriyor.

Yukarıdaki bilgileri zaten önceki haberlerimizden biliyordunuz. Şimdi gelelim yeni sızıntıya. Samsung'un Galaxy S7 ailesi 3 farklı renk seçeneğinden oluşacak. Bu renk seçenekleri ise siyah, altın sarısı ve gri olarak sıralanıyor. Galaxy S7 ailesine en çok hangi renk seçeneğinin yakıştığına ise aşağıdaki resimlere bakarak siz karar verir.

Samsung'un Galaxy S7 ailesini Şubat ayının sonlarına doğru ön satışa çıkartması bekleniyor. Telefonların fiyatları ise en az Galaxy S7'de 699 Dolar, Galaxy S7 Edge'de 799 Dolar olacak. Tabii fiyatlar dahili depolama alanına göre değişiklik gösteriyor.

Samsung Galaxy S7 Ailesinin Arka Bölümü Sızdırıldı

Samsung Galaxy S7 Serisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR