Samsung Galaxy S7 Bu Videoda İlk Defa Görüntülendi!

Samsung Galaxy S7 Bu Videoda İlk Defa Görüntülendi!

Samsung'un birkaç gün sonra resmi olarak tanıtmaya hazırlandığı Samsung Galaxy S7'ye ait olduğu iddia edilen bir video Samsung'un yeni amiral gemisinin çıkışına çok kısa bir süre kala internete düştü. Daha önceden Samsung Galaxy S7 ile ilgili farklı bilgiler ve söylentiler ortaya atılmıştı. Hatta birkaç görüntüde Galaxy S7'nin arka kapağı yakalanmış, Samsung Galaxy S7 Edge için Samsung resmi bir video yayınlamıştı. Fakat Samsung Galaxy S7'yi çalışrıken görüntüleyen ve akıllı telefonun ön yüzünün ve ekranının da dahil olduğu herhangi bir videoya rastlamamıştık.

Anonim bir kaynaktan elde edilen ve Samsung Galaxy S7'e ait olan bu videoda cihazın ana ekranı üzerine göz atılıyor ve sayfalar arasında geçiş yapılıyor. Ayrıca cihazın arkası çevriliyor ve kamerasının nasıl yerleştirildiği ve kamera şekli görülebiliyor.

Açıkçası eğer bu sızdırılan videodaki cihaz Galaxy S7 ise Samsung'un yeni amiral gemisinin çok yeni ve zarif bir tasarıma sahip olduğunu söyleyemeyiz. Videoyu izleyerek bu kararı sizin vermeniz daha doğru olacaktır:

Bu görüntülerin gerçek olup olmadığını 21 Şubat tarihinde yeni Galaxy ailesinin resmi tanıtımında öğreneceğiz.

Samsung Galaxy S7'nin Fiyatı Ne Olacak?

YORUMLAR