Samsung Galaxy S7 Edge 'Mercan Mavisi' Rengi ile Yakında Türkiye'de!

Samsung Galaxy S7 Edge 'Mercan Mavisi' Rengi ile Yakında Türkiye'de!

Samsung'un ilk kez Note 7'lerle ve daha sonra da S7 Edge'lerle piyasaya sürdüğü mercan mavisi rengi uzun bir aradan sonra Türkiye'de kullanıma sunuldu.

Hatırlayacağınız gibi yaklaşık 1 ay önce Samsung'un ilk defa Galaxy Note 7'lerle piyasaya sürülen mercan mavisi rengin çok beğenildiğinden dolayı S7 Edge'lere getirildiğini sizlere aktarmıştık. Galaxy S7 Edge'lere getirilen bu renk seçeneği ilk olarak Tayvan ve Singapur ülkeleri için kullanıma sunulmuştu. Samsung'un sağlamlık ve huzur ifadesi olarak tanıttığı bu renk seçeneği 28 Kasım'dan sonra Türkiye'de de satışa sunulacak.

Telefonun daha göz alıcı bir hale gelmesini sağlayan mercan mavisi rengi cam yüzeyleri ayna gibi aydınlatarak cam yüzeylerin ışıldamasını sağlıyor. Galaxy Note 7'lerle ünlenen bu rengi S7 Edge'lerde altın renkli çerçeve ile buluşturan Samsung, böylece yaşadığı itibar kaybını kapatmaya çalışacak. İlk etapta sınırlı ülkelere sunulan bu renk seçeneği 28 Kasım'dan sonra satışta olacak. Öte yandan siyah oniks, altın platinyum, gümüş titanyum ve pembe altın renk seçenekleri de satışa sunulacak.

Samsung Galaxy Note 8 Teknik Özellikleri ve Çıkış Tarihi Söylentileri

Yoksa Apple iPhone 8, Samsung Galaxy S7’den mi İlham Alacak?

YORUMLAR