Samsung Galaxy S7 Lansman Öncesinde El Altından Tanıtıldı

Samsung Galaxy S7 Lansman Öncesinde El Altından Tanıtıldı

Samsung'un uzun süredir beklenen amiral gemisi bugün resmi olarak tanıtılacak ama YouTube üzerine yüklenen bir videoda telefonun lansmanı çoktan yapıldı bile.

Hepinizin bildiği gibi bugün akşam saatlerinde Galaxy ailesinin son telefonu S7, resmi olarak tanıtılacak. TSİ ile 21:00 sularında başlaması beklenen lansman pek çok Samsung severi heyecanlandırmış durumda. Şu ana kadar telefon hakkında ortaya atılan pek çok iddianın gerçek olup olmadığı da akşam ortaya çıkmış olacak. Samsung için önemli olan bu etkinlik canlı olarak izlenebilecek ve hatta VR teknolojisiyle destekli olarak da takip edilebilecek.

Etkinliğe saatler kala YouTube'da ortaya çıkan bir videoda ise akşam lansmanı yapılacak S7, enine boyuna incelenmiş. Dün yüklendiği görülen video kısa zaman içerisinde yüzlerce izlenmeye ulaşmış. Videoda S7'nin tasarımsal özelliklerinden tutun, teknik özelliklerine kadar pek çok özelliğine değinilmiş. İspanyol olduğu pek belli bir abimiz tarafından anlatılan cihaz daha önce ortaya çıkan pek çok haberi doğrulamış oldu. Lafı daha fazla uzatmadan yüklenen videoya geçelim. Altyazıyı açmayı unutmayın.

İllegal yollardan lansmanı yapan bu abimizin statüsü ne bilmiyoruz ancak, "Samsung Galaxy" yazılı stand gözlerden kaçmıyor. Ne diyelim "Samsung'dan önce lansman yapan koca yürekli adam gibi adam" diyerek akşamki resmi lansmanı bekleyelim. 

MWC 2016 Öncesi En Son Samsung Galaxy S7 Dedikodusu

Samsung Gear S2 Classic 3G (eSIM) Modeli Tanıtıldı

Ekranı Hiç Kapanmayan Samsung Galaxy S7 Geliyor!

YORUMLAR