Samsung Galaxy S7 mi? iPhone 6S mi? Hangisinin Kamerası Daha İyi?

Samsung Galaxy S7 mi? iPhone 6S mi? Hangisinin Kamerası Daha İyi?

Samsung ve Apple firmalarının yıldız telefonları her sene belli dönemlerine birbirlerine ayar vermekten geri duramıyorlar. Sene başında Samsung’un verdiği ayarlara, sene sonunda Apple cevap veriyor ve bu gelenek hiç bozulmuyor.

Zamanlama olarak benim kanımca Samsung hep Apple’ın altında kalıyor gibi görünüyor. Çünkü 2016!’ın mart ayında çıkan Samsung amiral gemileri ancak kendilerini bir yıl önceki Apple iPhone ürünleriyle karşılaştırabiliyorlar. Hal böyle olunca da Apple 2016’nın son çeyreğinde çıkaracağı yeni iPhone ile sene başında tanıtımı yapılan Samsung’a ayar verecek.

Kısır bir döngüden ibaret bu durum bu senede geleneksel akışını bozmadı. Samsung Galaxy S7 tanıtılalı 2 hafta olmadan iPhone 6s’i gözüne kestirerek kamerasının ondan çok daha iyi olduğunu ispat etmeye yönelik videolar yayınlamaya başladı.

Samsung Galaxy S7'nin kamerası iPhone 6s'den iyi mi?

Aşağıdaki video yaklaşık 10 dakika kadar sürüyor. Bu videoda ekranı iPhone 6s ve Samsung Galaxy S7 olarak ikiye bölünmüş şekilde görüyoruz. Her iki tarafta da cihazların ses ve görüntü kalitelerini aynı şartlar altında eş zamanlı olarak karşılaştırmamıza olanak tanıyan bu videoyu siz de izleyin. Daha sonra üzerine konuşuruz. İyi seyirler. 

Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge Karşılaştırması

Samsung Galaxy S7 ve iPhone 6S Karşılaştırması

YORUMLAR