Samsung Galaxy S7 Serisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy S7 Serisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung’un heyecanla beklenen (ya da beklenmeyen) S7 serisinin çıkış tarihi sızdırıldı. Aslında buna çıkış tarihi değil de tanıtım tarihi demek daha doğru olabilir.

Samsung’un kendi sayfası üzerinden #TheNextGalaxy etiketiyle yayınladığı videoya göre, telefonun 21 Şubat’ta tanıtılacağı ortaya çıktı. Aşağıdaki videoya göre durum böyle ancak Samsung aynı tarihte Samsung Galaxy S7 Edge cihazını da tanıtabilir.

Öte yandan bu cihazların Mart ayının 11’inden itibaren Avrupa ve ABD pazarında satılmaya başlanacağını da konuşuluyor. Yani Samsung Galaxy S7 serisi ile karşı karşıya gelmemize sadece birkaç hafta kaldı. Büyük olasılıkla Mart ayının sonlarına doğru da ülkemizde satışına başlanması muhtemel görünüyor.

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge özellikleri

Snapdragon 820 veya Exynos 8890 işlemcisinden güç alacağı belirtilen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in 2560×1440 piksel çözünürlüklü 5,1 inç Super AMOLED ekran, 4 GB RAM, 32/64 GB hafıza (200 GB’a kadar microSD ile), F/1.7 diyaframlı 12 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera gibi özelliklere sahip olacakları konuşuluyor. Galaxy S7’nin 3.000 mAh, Galaxy S7 Edge’in 3.600 mAh kapasiteli batarya taşıyacağı da sızan bilgiler arasında.

Samsung Galaxy S7 Göründü!

Samsung Galaxy S7 Edge Böyle Görünsün İster miydiniz?

Ünlü Konsept Tasarımcı Jermaine Smit'e Göre Samsung Galaxy S7

YORUMLAR