Samsung Galaxy S7 Tanıtım Etkinliği 360 Derecelik Canlı Yayından Takip Edilebilecek

Samsung Galaxy S7 Tanıtım Etkinliği 360 Derecelik Canlı Yayından Takip Edilebilecek

Samsung birkaç gün sonra yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S7'yi ve Samsung Galaxy S7 Edge'i dünyaya resmi olarak tanıtmaya hazırlanıyor. Samsung henüz yeni Galaxy serisinin adını bizle paylaşmıyor ve yeni Galaxy ailesi demekle yetiniyor; fakat doğal olarak bu yeni Galaxy ailesi sözünden Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'in kastedildiği varsayılıyor. Yeni Galaxy ailesini 21 Şubat tarihinde İspanya'nın Barselona kentinde düzenlenecek görkemli bir etkinlikle tanıtmayı planlayan Samsung bu etkinliğe katılamayaak takipçileri için özel bir canlı yayın sunacak.

Samsung'un yapacağı canlı yayın 360 derecelik bir yayın olacak ve takipçiler etkinliği bu 360 derecelik yayın sayesinde tıpkı kendi gözlerinden görüyormuş gibi izleyebilecekler. Ayrıca takipçilere 4 farklı konumdan birini seçebilme imkanı da verilecek. Bu sayede Galaxy Unpacked 2016 adı verilen etkinlik sırasında farklı açılardan tanıtımı izleyebileceksiniz.

Bu yayını bilgisayarınız üzerinden izleyebilmeniz oldukça kolay. Tek yapmanız gereken bu web sitesi üzerinden yayını izlemek:

http://www.samsung.com/global/galaxy/events/unpacked/#360

Mobil cihazlarınızda bu etkinliği takip etmek istiyorsanız Unpacked 360 View adlı bir uygulamayı Google Play veya App Store üzerinden indirmeniz gerekecek. Ayrıca Samsung, Samsung Gear VR sanal gerçeklik sisteminde de bu etkinliğin takip edilebilmesine izin veriyor. Bu iş için Oculus uygulama marketinden yine Unpacked 360 View adını taşıyan uygulamayı indirmeniz gerekecek.

YORUMLAR