Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 Güncellemesi Göz Kırpıyor

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 Güncellemesi Göz Kırpıyor

Samsung Galaxy Beta programıyla, Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge cihazlarınıza Android 7.0 Nougat Beta işletim sistemi dağıtıyor. Ancak elbette bunu belli başlı ülkelerde yapıyor. Android 7.0 Nougat sadece belli ülkelerde servis edilecek.

Bu ülkeler şimdilik ABD, İngiltere, Güney Kore ve Çin ile sınırlı tutuluyor. Bu ülkelerde, bu cihazlara sahip olanlar Galaxy Beta Program ya da Samsung Membership uygulamalarını indirerek kullanabiliyorlar. Bu uygulamalara ülkemizden erişebilmek mümkün olmuyor.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge cihazlarınıza Android 7.0 Nougat çeşitli yeniliklerle gelecek. Bunlardan biri SamsungOne adındaki evrensel yeni font olacak. Her zaman açık ana ekran özelliğinin arkasından cihazlara gelecek olan Android 7.0 Nougat Beta işletim sistemi Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge cihazlarına bazı teknik donanım ayarlarına ince ayarlar yapmaya izin verecek bütünleşik uygulamalarda taşıyacak.

Aşağıda Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge cihazlarına gelecek olan Android 7.0 Nougat güncellemesinden sonra nasıl ayar ve ana ekranlara sahip olacağına dair bazı örnekler bulabilirsiniz. 

Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge Karşılaştırması

Samsung Galaxy S7 ve Google Pixel Karşılaştırması

YORUMLAR