Samsung, Galaxy S7'lere Galaxy Note 7 Özellikleri Getiriyor

Samsung, Galaxy S7'lere Galaxy Note 7 Özellikleri Getiriyor

Samsung, Galaxy Note 7 ile yaşadığı büyük hezeyandan sonra S7'lere ağırlık vermeye başlamış ve telefonların üretimini arttırmıştı. Bununla da yetinmeyen şirket, bazı Note özelliklerini eski telefonlarına getirmeye başladı.

Herkesin bildiği gibi Galaxy Note 7 serisi müthiş bir başlangıç yapmış ancak yaşadığı patlama sorunu yüzünden geri çekilmek zorunda kalmıştı. Yaşanan onca olaydan sonra Galaxy S7 serisini tekrar ön plana çıkarmaya çalışan Samsung, Galaxy S7'lere ağırlık vermeye başlamış ve öncelikli olarak telefonun üretimini arttırmıştı. Bugün, ortaya çıkan yeni bilgilere göre; Samsung, bazı Note 7 özelliklerini S7 ve S7 Edge'e getirmeye başladı.

Note 7 ile birlikte ortaya çıkan Always On, artık S7'lerde de kullanabilir oldu. Saati ve takvimi sürekli olarak kullanıcılara göstermesi için tasarlanan Always On, bunun yanı sıra çeşitli bilgileri de ekrana almanızı sağlıyordu. Yapılan yazılım güncellemesiyle birlikte Always On, daha da kişiselleştirilebilir halde S7 kullanıcılarıın hizmetine sunuldu. Artık bu özelliği aktif ettikten sonra yazı tipi gibi küçük ayarları da yapabileceksiniz. Bununla birlikte saat ve takvimin yanına istediğiniz bir fotoğrafı da ekleyebileceksiniz.

Şimdilik Always On gibi küçük arayüz özelliklerini S7'lere ekleyen Samsung'un, önümüzdeki dönemde daha başka yazılımsal ögeleri de eski telefonlarına ekleyebileceği ve müşterilerini tekrar kazanmaya çalışılabileceği konuşuluyor.

Türkiye'deki Galaxy Note 7 Sahipleri Bu Habere Dikkat!

Samsung'dan, Note 7 Yerine Başka Samsung Alana 100 Dolar İndirim

YORUMLAR