Samsung Galaxy S7'nin Kamera Özellikleri ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Çekirdek özellikleri geçen hafta sızdırılan Samsung Galaxy S7’nin şimdi de kamera ve çıkış tarihi sızdırıldı.

Samsung Galaxy S7'nin Kamera Özellikleri ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

iPhone 6s serisi çıkar da Samsung Galaxy S7 hakkında dedikodu çıkmaz mı? Çekirdek özellikleri geçen hafta sızdırılan Samsung Galaxy S7’nin çıkış tarihi de sızdırıldı.

Samsung Galaxy S7’nin performansı ile ilgili ilk sızıntının hemen ardından şimdi de hem kamera özellikleri, hem de çıkış tarihi sızdırıldı. Güney Kore’nin en büyük elektronik marketlerinden sızan bir haberi değerlendiren GForGames web sitesi Samsung Galaxy S7’nin tıpkı HTC One M8 gibi dual kamerayla piyasaya çıkabileceği haberini sızdırdı.

5.7 inç ekrana sahip olacağı söylenen Samsung Galaxy s7 serisinin yeni kamera özelliklerinin test edildiği ancak bu test sonuçlarına ve fotoğraf örneklerine henüz ulaşılamadığı da söyleniyor. Dedikodulara göre Samsung Galaxy S7 dual kamera sistemiyle 4K video çekebilecek ve 16MP’den daha yüksek fotoğraf kalitesi sunabilecek.

Tüm bu söylentilerin yanı sıra Samsung Galaxy S7’nin Şubat ayında tanıtılacağı ve hemen ardından aynı ay içerisinde satışa sunulacağı konuşuluyor. Bu dedikodulara göre Apple iPhone 7’ de Mart ya da Nisan ayında tanıtılabilir.

Samsung Galaxy S7 Katlanabilir Bir Cihaz Olabilir

Samsung Galaxy S7 Yeni Bir Teknoloji ile 6GB RAM Taşıyabilir 

YORUMLAR