Samsung Galaxy S7'nin Üretim Aşamasındaki Canlı Fotoğrafları Sızdırıldı

Samsung Galaxy S7'nin Üretim Aşamasındaki Canlı Fotoğrafları Sızdırıldı

Samsung'un yeni amiral telefonu Galaxy S7'ye ait olduğu söylenen yeni fotoğraflar sızdırıldı. İşin ilginç yanı paylaşılan bu fotoğraflar telefonun seri üretiminin yapıldığı fabrikadan direkt olarak paylaşıldı. Yani artık Galaxy S7'nin tasarımının nasıl olacağını kesin bir şekilde biliyoruz.

Samsung'un 21 Şubat 2016 tarihinde tanıtacağı akıllı telefonu Galaxy S7, dünyanın her tarafına gönderilmek için fabrikada üretilmeye başlandı bile. Üretim sırasında çalışan bir işçi elinde bulunan HTC marka (tahmini) telefonuyla Galaxy S7'nin fotoğrafını çekmeyi başardı. Üretim esnasında telefonunu nasıl kullandığını bilmiyoruz ama oldukça fazla merak edilen bir soruya açıklık getirdi. Sızdırılan fotoğraflar sayesinde Samsung'un Galaxy S7'de kullandığı ön kamerası ve telefonunun ön kapağı ortaya çıkmış oldu.

Paylaşılan fotoğraflara baktığımız zaman Galaxy S7'nin ön tasarımında çok fazla bir değişim bulunmuyor. Eski seride olduğu gibi parmak izi okuma özelliğine sahip olan ana menü butonu ve dokunmatik diğer yardımcı butonlar Galaxy S7'de de aynen kalmış.

Ön tasarımının dışında teknik özellikleri hakkında çok fazla bilgi paylaşılmayan Samsung Galaxy S7, yaklaşık 1 aydan az bir süre sonra tanıtılacak olmasına rağmen büyük bir heyecanla bekleniyor. Bakalım ilerleyen günlerde Samsung Galaxy S7 ile ilgili hangi bilgiler sızdırılacak.

Samsung'un Bu Telefonları Satması Artık Yasak!

Exynos 8890 İşlemcili Samsung Galaxy S7 AnTuTu'da Göründü 

YORUMLAR