Samsung Galaxy S7'ye Şampanya Testi Uygulandı

Samsung Galaxy S7'ye Şampanya Testi Uygulandı

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge açıklandı açıklanalı görmedikleri işkence kalmadı. Hız testinden, işkence denemelerinden sonra Galaxy S7'yi biraz rahatlatmak için bu sefer şampanya banyosu yaptırıyorlar; hem de bunu Lil Wayne yapıyor.

Samsung Lil Wayne'in ve arkadaşlarının baş rollerini paylaştığı yeni reklamı bugün yayınladı. Söz konusu yeni reklamda Lil Wayne, yeni aldığı Samsung Galaxy S7'sine şampanya banyosu yaptırıyor. O kadar şampanya boşalttıktan sonra ise telefonun hala çalıştığını söyleyip, arkadaşlarıyla birlikte şaşırıyorlar. 

Daha sonra ise Lil Wayne'e arama geliyor ve bu sefer telefonu akvaryumun içerisine koyuyor; telefon yine çalışıyor. S7'nin su geçirmeme özelliklerinin olduğunu zaten biliyorduk fakat anlaşılan o ki Lil Wayne bu konuya farklı bir bakış açısından yaklaşmayı seçmiş.

Sadece o da değil, reklamda iPhone göndermesi de var. Lil Wayne'i gören arkadaşı bir şampanya daha alıp kendi iPhone'u üzerinde deniyor ve iPhone anında elektriklenip patlıyor. Neyse ki Lil Wayne'in cebinden bir tane daha Galaxy S7 çıkıyor.

Samsung Galaxy S7'nin Batarya Ömrü Hayal Kırıklığına Uğrattı

Samsung Galaxy S7 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

YORUMLAR