Samsung Galaxy S8 Ancak Nisan Ayında Çıkabilecek

Samsung Galaxy S8 Ancak Nisan Ayında Çıkabilecek

Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8'in tanıtım tarihi biraz gecikiyor. Samsung Galaxy S8'i geleneksel Şubat ayı yerine Nisan ayında lanse edecek gibi görünüyor.

Gündemimizi bir süredir meşgul eden Galaxy S8'lerin tanıtım tarihi yavaş yavaş netlik kazanıyor. Güney Koreli şirketin yeni amiral gemisi olan Galaxy S8'in Nisan ayında tanıtılacağı ve Mayıs ayında da raflardaki yerini alacağı söyleniyor. Samsung'a yakınlığıyla bilinen SamMobile'dan aldığımız haberlere göre, Samsung Galaxy S8 yine her zaman olduğu gibi New York'ta düzenlenecek bir etkinlik ile görücüye çıkarılacak. Ancak 1 aydan biraz fazla bir gecikmeyle tüketiciyle buluşacak.

Hatırlacağınız gibi Samsung'un Note 7'lerdeki aceleci tavrı biraz pahalıya patlamış ve şirket uzun bir süre skandallarla uğraşmak zorunda kalmıştı. Bu olayları en az zararla kapamayı başaran Güney Koreli üretici, "sütten ağzı yanın yoğurdu üfleyerek yer" misali yeni amiral gemisinin tanıtım tarihini erteledi. S serisine ait telefonlarını her yıl Şubat ayında düzenlenen Mobil Dünya Konferası'nda görücüye çıkaran Samsung, Galaxy S8'i biraz öteledi. Cihaz 2017 Nisan ayında düzenlenecek bir etkinlik ile tanıtılacak.

Samsung Cloud, Dropbox'a Rakip Olabilir

Samsung'un Kendi Sanal Asistanı Galaxy S8'e Yetişmeyecek

YORUMLAR