Samsung Galaxy S8 'Ben Bu Oyunu Bozarım' Diyebilir

Samsung Galaxy S8 'Ben Bu Oyunu Bozarım' Diyebilir

Samsung Galaxy Note 7, Güney Kore menşeili şirketin ürünlerine bakış açımızı değiştirdi. Popüler akıllı telefon üreticisi, Note 7 yüzünden Eylül ayından beri ateş altında ve umudunu tamamen Galaxy S8'e bağladı. Öyle ki yeni nesil amiral gemisi için dedikoduların sayısı bir hayli arttı. Ancak akıllarda tek bir soru var, Samsung bu yükün altından kalkabilecek mi?

Açıkçası ben rahat kalkacağını düşünüyorum. Çünkü Samsung'un daha önce şaşırtıcı özelliklerle karşımıza çıktığını gördük, şimdi toparlanmak için yine sağlam bir hamle yapacaktır. Mesela son günlerde Galaxy S8'de VR uyumlu 4K ekran kullanacağı söylentileri var. Samsung'un VR segmentinde ne kadar başarılı olduğunu da biliyoruz. Dolayısıyla Galaxy S8'in en önemli özelliklerinden birinin VR uyumlu 4K ekran olması beni şaşırtmaz. 

Diğer yandan, akıllı telefonun 6 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olabileceği konuşuluyor. Dahası, şirketin yeni yapay zeka tabanlı ses asistanı, ödeme yaparken bizlere kolaylık sağlayacak. Bu özellik daha önce herhangi bir üretici tarafından denenmediğinden, şirket nezdinde önemli bir yer tutabilir. 

Tabi bu konuşmalar, şirketin bizi etkilemesi üzerine kurmuş olduğumuz bazı istekleri kapsıyor. Ve inanın daha önce pek çok kez hayal kırıklığına uğradık. Ancak ben, bir şirketin baskı altında olduğunda, gerçek kabiliyetini sergilemede daha istekli olduğunu düşünenlerdenim. Şu aralar Note serisinin tamamen piyasadan kaldırılması da gündemdeyken, Galaxy S8 ve S8 Edge teknoloji dünyasına ilaç gibi gelecektir. 2017 yılı bizlere ne gösterecek hep birlikte göreceğiz.

Samsung Galaxy S8 İçin 6 GB RAM ve 256 GB Depolama İddiası

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S8, Sanal Asistan ve 4K Çözünürlükle Geliyor!

YORUMLAR