Samsung Galaxy S8 Hoş Bir Sürprizle mi Geliyor?

Samsung Galaxy S8 Hoş Bir Sürprizle mi Geliyor?

Samsung Galaxy S8 dedikodularının internete düşmeye başlamasıyla beraber bu yılda sağlam bir Samsung – Apple çekişmesine şahit olacağız gibi görünüyor.

Bu ay başından beri Samsung Galaxy S8 ile ilgili bazı detaylar internete sızıyor. Oysa bu cihazın 2017 Şubatından önce her hangi bir şekilde görünmesi neredeyse imkansız.

Sızdırılan haberlere göre, Samsung Galaxy S8’in en önemli özelliklerinden biri 5.5 inçlik 4K UHD ekranı olacak. Diğer yandan Samsung Galaxy S8 ile ilgili iki farklı ekran boyutundan da bahsediliyor. Büyük olasılıkla Edge üretim bandından gelmesi muhtemel ikinci Samsung Galaxy S8 bir üst model olarak pazarlanacağı için 5.7 inç ekran taşıyacak. Bunlar şimdilik tamamen varsayım, başka bir şey değil.

Yeni bir dedikoduya göre, Samsung Galaxy S8 kesinlikle çift kamera teknolojisi kullanacak. Dual lens ile geleceği iddia edilen Apple iPhone 7’den sonra aynı iddianın Samsung Galaxy S8 içinde fısıldanması bir tesadüf olmaz tabii. Ancak Apple iPhone 7’nin bu teknolojiyi kullanmayacağı haberleri de internette hızla yayılmaya devam ediyor. Samsung Galaxy S8 hakkında şu anda yazılan çizilen hiçbir şeyin haber değeri yok aslında. Bu dedikodular için bile çok erken olduğunu söyleyebiliriz. Ancak internet gündemini paylaşmak da bizim görevimiz.

 Samsung Galaxy S8’in En Önemli Özelliği Sızdırıldı

YORUMLAR