Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S8 teknik özellikleri sızdırılmış vaziyette. Samsung aslında Galaxy S8 modeli hakkında hiçbir şeyin internete sızmasını istemiyor. Bunun için sert önlemler alıyor olsa da bunu engelleyemiyor. Samsung Galaxy S8 teknik özellikleri hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Samsung’un geçenlerde yaptığı sert açıklama internet üzerinde hiçbir şeyi değiştirmedi. Samsung Galaxy S8 hakkında bilgi akışının önüne geçilemedi. SamMobile internet sitesinin verdiği bilgilere göre Samsung Galaxy S8 cihazlar 4K çözünürlükte, 6GB RAM taşıyan cihazlar olacaklar. Ekran boyutları ise 5.5 inçten büyük olabilecek. 

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri

SamMobile’ın iddiasına göre Galaxy S8'de Samsung'un kendi üretmiş olduğu ve daha önceden 4 GHZ'e ulaşan hızlara çıkabildiği iddia edilen Exynos 8895 işlemci kullanılacak. Ancak Qualcomm Snapdragon 830 işlemci alternatifi de olabilecek. İki model olarak geleceği düşünülen Samsung Galaxy S8 bir standart, bir de Edge tasarım konseptinde olacaklar. Cihazların ekranları 4K çözünürlüğü destekleyecek ve 5.2" ile 5.5 inç boyutunda olacaklar. Cihazların 4GB ve 6GB RAM miktarlarına ve minimum 64 GB dahili depolama alanına sahip olacakları da sızan bilgiler arasında.

Samsung Galaxy S8 Kamerası Nasıl Olacak?

Sam Mobile web sitesinin verdiği bilgiler Galaxy S8'in donanım özelliklerinin yanı sıra Galaxy S8 kamerası hakkında da ipuçları veriyor. Samsung S8 ürün bandındaki modellerin 16 MP optik görüntü odaklama özelliği ve 4K çözünürlüğe sahip arka kamerayla birlikte geleceği fısıldanıyor.

Samsung Galaxy S8 Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S8 Özellikleri Sızdırıldı

Samsung, Galaxy S8 Sızıntılarını Durdurmak İçin Ortaklıklarını Bozabilirmiş

YORUMLAR