Samsung, Galaxy S8 Sızıntılarını Durdurmak İçin Ortaklıklarını Bozabilirmiş

Samsung, Galaxy S8 Sızıntılarını Durdurmak İçin Ortaklıklarını Bozabilirmiş

Galaxy Note 7 ile büyük bir darbe alan Samsung, Galaxy S8 sızıntılarının durdurulması için ek önlemler alıyor. Şirketin bu konuda hassas olmasının nedeni, Galaxy S8’in de Galaxy Note 7 olaylarıyla anılmaması.

Galaxy Note 7 fiyaskosunun kötü sonuçlarıyla uğraşmaya devam eden Samsung, Şubat ayında tanıtılmasını beklediğimiz Galaxy S8’in Galaxy Note 7 ile anılmasını engellemek için elinden geleni ardına koymuyor. İddiaya göre Samsung’un üst düzey yöneticileri, Galaxy Note 7 haberlerinin manşetlerde olduğu bu dönemlerde Galaxy S8’in de gündeme gelmemesi ve iki akıllı telefonun birbiriyle ilişkilendirilmemesi adına Galaxy S8 sızıntılarının önüne geçmeye çalışıyorlar.

Korea Herald tarafından ortaya atılan bu iddia, Samsung’un çalışanlarına gönderdiği bir e-posta ile desteklendi. E-postada şunlar yazıyordu:

Devam eden çalışmalara dair bilgi sızıntıları telafisi olmayan zararlara neden olabilir, şirketimizi finansal olarak zor duruma sokabilir ve buna bağlı olarak anlaşmalar ve ortaklıklar bozulabilir…

…Samsung, ortaklarının hiçbir şekilde Galaxy S8’den bahsetmelerini istememektedir.

Samsung tarafından gönderilen bu e-posta, akıllı telefon üreticilerinin sızıntıların önüne geçemediğini bir kez daha kanıtlar nitelikte. Bakalım Galaxy S8'den yeni sızıntılar gelmeye devam edecek mi?

Samsung Galaxy S8 Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S8 Özellikleri Sızdırıldı

Samsung, Galaxy S8'i Şubat Ayında Tanıtacak

YORUMLAR