Samsung Galaxy S8'de Kulaklık Girişi Yer Almayabilir

Samsung Galaxy S8'de Kulaklık Girişi Yer Almayabilir

Apple'ın iPhone 7'leriyle birlikte "3.5 mm'lik kulaklık girişini yok etme" modası devam ediyor. Bu sefer de Samsung'un merakla beklenen yeni telefonunda kulaklık girişi yer almacağı söyleniyor.

Kötü bir yılı geride bırakan Samsung, tüm umutlarını ilerleyen günlerde çıkaracağı yeni amiral gemilerine bağlamış durumda. Bugünlerde pek bir yoğun tempo ile çalışan Samsung'un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy S8 için çeşitli mitler de ortalıkta dolanmaya başladı. Daha önce yaptığımız haberlerde kendi sanal asistanına sahip olacağını ve dünyanın ilk optik parmak izi tarayıcısını kullacağını söylediğimiz Galaxy S8 için önemli bir iddia daha dillerde dolanıyor. Bu sefer Galaxy S8'in kulaklık girişine sahip olmayacağı söyleniyor.

Samsung'a yakınlığıyla bilinen SamMobile sitesinden edindiğimiz bilgiye göre Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S8'de kulaklık girişine yer vermeyecek ve USB Type-C üzerinden hem şarj, hemde kulaklık gereksinimi olaylarını giderecek. Apple'ın iPhone 7'leriyle "kulaklık girişinden vazgeçme" modasına Samsung'un da uyum sağlaması kullanıcıları elbette zora sokacaktır. Eğer Samsung'da bu modaya uyarsa kullanıcıların 3.5 mm'lik kulaklıklarını çöpe atmaktan başka çaresi kalmayacak. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.

Samsung Galaxy S8 'Ben Bu Oyunu Bozarım' Diyebilir

Samsung Galaxy S8 Kişisel Asistanı Akılları Durduracak

Samsung Galaxy S8 İçin 6 GB RAM ve 256 GB Depolama İddiası

YORUMLAR