Samsung Galaxy S8’e Ait Tasarımlar İnternete Sızdı

Samsung Galaxy S8’e Ait Tasarımlar İnternete Sızdı

TomsGuide.com web dergisinin haberine göre Samsung Galaxy S8’e ait tasarımlar ortaya çıktı. Tasarımlarda Samsung Galaxy S7 Edge esintileri fark ediliyor.

TomsGuide’ın yayınladığı resimlere bakılacak olursa dış görünüş olarak Samsung Galaxy S8 cihazları daha ince ve kavisli tasarımlara sahip görünüyorlar. 2017 yılının Nisan ayına kadar göremeyeceğimiz telefonun bu yayınlanan tasarımlar gibi olabilmesi kuvvetle muhtemel olsa da sonuç olarak yine de ortada kesin bir durum olmadığını hatırlatalım.

TomsGuide, Gizmo China ve BGR yayın organlarında yayınlanan resimler aslında birer konsept tasarımı işaret ediyorlar. Ancak iddialar telefonun bu sızan tasarımlardan farklı olmayacağı konusunda hem fikir.

Tasarımda görünmese de Samsung’un LG V20 ya da Google Pixel cihazlarda olduğu gibi telefonun sırtına bir tuş yerleştireceği de iddia ediliyor. Otoriteler artık telefonların sırtında bu tür yardımcı bir tuşun daha bulunmasının oldukça kullanışlı olabileceği konusunda hem fikirler. Bu yüzden bu akımdan Samsung Galaxy S8 cihazların yararlanabileceği de düşünülüyor. 

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S8 Ancak Nisan Ayında Çıkabilecek

amsung Galaxy S8 'Ben Bu Oyunu Bozarım' Diyebilir

YORUMLAR