Samsung, Galaxy S8'i Şubat Ayında Tanıtacak

Samsung, Galaxy S8'i Şubat Ayında Tanıtacak

Samsung'un güçlü özelliklere sahip olacağı söylenen Galaxy S8 telefonunun tanıtım tarihi belli oldu. Söylentilere göre Samsung, Şubat ayında Galaxy S8'i müthiş bir etkinlikle tanıtmayı planlıyor.

Koreli dev teknoloji şirketi aylardır Galaxy S8 için çalışmalar yapıyor. Samsung’un yeni amiral gemisi telefonunda daha önce görülmemiş birçok yeni özellik yer alacak. Henüz cihazın teknik özellikleri ise kesin olarak bilinmiyor. Fakat bazı kaynaklar Galaxy S8’in çift kamera teknolojisi ve 6 GB RAM ile birlikte üretileceğini söylüyor. Bu söylentilerin yanı sıra parmak izi okuma özelliği, su geçirmeme özelliği ve iris tarayıcısı kesin olarak Galaxy S8'de bulunacak. Samsung'un Galaxy S8'de Exynos ve Mali işlemcilerini de tercih etmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S8’in tanıtım tarihi

Samsung, Galaxy S8'i Galaxy Unpacked ismini taşıyan bir etkinlikte tanıtacak. Her yıl karşılaştığımız bu etkinliğin tarihi ise bu sene çok fazla merak ediliyordu. Ricciolo1 ismini taşıyan bir Twitter kullanıcısı bu merakları dindirmeyi başardı. Ricciolo1'ın paylaştığı bilgilere göre Samsung Galaxy S8, 26 Şubat 2017 tarihinde tanıtılacak. #MWC17 etiketiyle sosyal medyada yer alacak olan Galaxy S8, üstün özellikleriyle birlikte 26 Şubat 2017 tarihinde kullanıcılarının karşısına ilk kez çıkacak.

Samsung Galaxy S8 Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S8 Android İşletim Sistemi Taşımayabilir!

YORUMLAR