Samsung Galaxy S8'in Performans Canavarı İşlemcisi Belli Oldu

Samsung Galaxy S8'in Performans Canavarı İşlemcisi Belli Oldu

Samsung'un yeni amiral gemisi olacak olan telefonu Galaxy S8 için çalışmalara başlandı. Galaxy S8'in eski serilere oranla oldukça öne çıkan özellikleri mevcut.

Samsung Galaxy S8 telefon modelinde işlemci olarak Exynos 8895'i tercih edecek. Bu işlemci gelişmiş özellikleri sayesinde çok hızlı çalışabiliyor. Galaxy S8'de yer alacak olan Exynos 8895, sistemi yoracak kadar fazla işlem yapılsa bile Samsung kullanıcılarına ısınma sorununu yaşatmayacak. 

Günümüz oyunlarında kullanılan ve sistemi oldukça yoran grafikler için ise Samsung tercihini Mali-G71'den yana kullandı. Bu işlemci grafik konusunda Galaxy S8'e ayrı bir hız katacak. Üstelik Exynos 8895 ve Mali-G71 işbirliği oluşturulduğundan dolayı Galaxy S8'in hızı zirve yapacak diyebiliriz. Çünkü Exynos 8895 ve Mali-G71’in performans testlerinde oldukça yüksek puanlar aldığını biliyoruz.

Samsung, Galaxy S8'in çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Telefonun ne zaman çıkacağı ve diğer teknik özellikleri henüz tam olarak bilinmiyor. Fakat ilerleyen haftalarda Galaxy S8 ile ilgili önemli sızıntılar ortaya çıkabilir. Takipte kalın!

Samsung, Galaxy S8 ile Birlikte Çift Kamera Teknolojisini Kullanmaya Başlayacak

Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Beklenenden Önce Olabilir

Samsung Galaxy S8 Android İşletim Sistemi Taşımayabilir!

YORUMLAR