Samsung Galaxy S8'in Yaza Özel Reklamları Yayınlandı

Samsung Galaxy S8'in Yaza Özel Reklamları Yayınlandı

Samsung, amiral gemisi niteliğindeki üst düzey akıllı telefonu Galaxy S8'in satışlarının ivmesini korumak için reklamlar hazırlamaya devam ediyor. Yeni yayınlanan üç kısa reklam da Galaxy S8'in tatilciler için oldukça ideal bir akıllı telefon olduğunu sebepleriyle birlikte gösteriyor.

Akıllı telefon pazarının bu dönemlerde hareketlenmesiyle birlikte Samsung da bu reklamları yayınladı. Yayınlanan reklamların satışlara faydalı olması bekleniyor. Reklamların üçü de 15'er saniyelik olacak şekilde hazırlanmış. Bu reklamların ana konusu ise Galaxy S8'in yaz aylarında ve tatil zamanlarında bazı özellikleri sayesinde kullanıcılarını çok memnun edeceği yönünde.

Aşağıda yer alan birinci reklamda Galaxy S8'in batarya süresinin ne kadar uzun olduğu eğlenceli bir şekilde anlatılmış. S8'in bataryasının 1 gün boyunca sizi rahatça idare edebileceği belirtiliyor. Yani havuzun kenarındayken veya denize gittiğiniz zaman şarj derdinizin olmayacağı vurgulanıyor.

İkinci reklama baktığımız zaman ise Galaxy S8'in su geçirmez özelliğine vurgu yapıldığını görüyoruz. Ayrıca suyun altında da güzel fotoğraflar çekebilmek Galaxy S8 ile mümkün oluyor.

Üçüncü reklamda ise Galaxy S8'in kumdan da etkilenmediği belirtiliyor. Tüm bu reklamlar sonucunda akıllı telefonun yaz aylarına ve tatile ne kadar uygun bir cihaz olduğu vurgulanmış oluyor.

Samsung Galaxy Note 8 İçin Kısa Bir Video Yayınlandı

Samsung Galaxy Note 8'in Gerçek Görselleri Ortaya Çıktı

YORUMLAR