Samsung Galaxy S9 Neye Benzeyecek?

Samsung Galaxy S9 Neye Benzeyecek?

Samsung Note 8 tanıtıldı, şimdi gözler şirketin yeni amiral gemisi Galaxy S9'un neye benzeyeceğine çevrilmiş durumda. Samsung Galaxy S9 hakkında yapılan farklı tahminler, medyayı meşgul etmeye başladı bile.

Teknoloji sitelerinde yayınlanmaya başlayan Samsung Galaxy S9 ve S9+ haberleri tamamen birer tahminden ibaret olsalar da çoğu cihazın modüler bir tasarımı olacağı konusunda hem fikir gibi. Otoriteler, artık Samsung'un böyle bir cihaz tasarlayacağı konusunda fikir birliği yapmış gibi konuşuyorlar.

Teknoloji basınında ki haberlere göre, bu modüler tasarım Motorola'nın Moto Z serisinde kullandığı modele çok benzeyecek. Söylentiler Galaxy S9'un arkasında manyetik iğneler bulunacak, bunlar cihazla beraber gelmesi muhtemel modüllere bağlanabilecekler.

Kaynaklara göre, Galaxy S9 serisi aynı Galaxy S8’de olduğu gibi 6,2 inçlik ekrana sahip olabilir. "Sonsuz ekran" deneyimi yaşatmaya devam etmesi muhtemel olan bu yeni modelin, çerçeve kalınlıkları da azaltılarak daha zarif bir tasarıma sahip olacak. Qualcomm ve Samsung tarafından geliştirilecek 7 nanometre mimariye sahip işlemcilerin, bu cihazda kullanılacağı konuşulurken, Galaxy S9 ve Galaxy S9+ cihazlarının önümüzdeki yılın kış aylarında tanıtılacağı da konuşuluyor.

An itibarıyla, Galaxy S9 hakkında tüm konuşulanlar birer varsayımdan ibaret. Ancak, kısa zaman içinde telefon hakkında daha fazla sızıntı ve söylentinin ortaya çıkacağını tahmin etmek de hiç zor değil. Aslında tüketicileri tek düşündüren, yeni gelecek olan S9'un fiyatının ne olabileceği. Çünkü Note 8 beklenenden daha pahalı bir etikete sahip olarak karşımıza çıkmıştı.

Samsung Galaxy Note 8, S8 ve S8+ Karşılaştırması

Samsung Galaxy Note 8 ve Note 7 Karşılaştırması

YORUMLAR