Samsung Galaxy S9'un Tasarım Çalışmaları Başladı!

Samsung Galaxy S9'un Tasarım Çalışmaları Başladı!

Güney Koreli elektronik üreticisi Samsung, Galaxy S8 ve S8+'tan sonra pazardaki hakimiyetini korumak istiyor. Şirketin, Galaxy S9 için ilk tasarım çalışmaları ve telefonun bazı verileri ortaya çıkmaya başladı.

Pek çok telefonun sızdırılmasında rol almış Benjamin Geskin, geçtiğimiz günlerde Galaxy S9'a ait olduğunu iddia ettiği bir tweet paylaştı. Tweet'te Galaxy S9'un teknik özellikleri yer alıyordu. Telefonun tanıtılmasına henüz çok fazla zaman olmasına rağmen, böyle sızıntılar görmek kullanıcıları merak içerisine sokuyor.

Galaxy S9, Exynos 9810'dan ve 2018'de çıkması muhtemel Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alacağı iddia ediliyor. 6GB belleğe sahip olacak telefon, 128GB dahili hafızaya ek olarak MicroSD kart desteği ile gelebilir. Samsung Galaxy S9 ve S9+'ın en merak edilen özelliklerinden biri olan ekranın ise, 5.7 inç ve 4K+ çözünürlüğe sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca ekran kasa oranının yüzde 95 seviyesine kadar çıkartılması da muhtemel olarak görülüyor. 4000 mAh batarya ile bizi karşılayacak olan telefon, ekrana gömülü parmak izi sensörü barındıracak. 

2018 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S9 ve S9+, sahip olduğu bu üst düzey etiketler yüzünden oldukça yüksek bir fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşacaktır diye düşünüyoruz.

Samsung Galaxy S8 Active Tanıtıldı!

Samsung’un Veliahtına 12 Yıl Hapis İstemi!

YORUMLAR