Samsung Galaxy Tab S6 Lite Patentlerde Ortaya Çıktı!

Samsung oldukça yakın bir zamanda orta segment içerisinde konumlanacak Galaxy Tab S6 Lite modeli ile karşımıza çıkabilir.

Samsung Galaxy Tab S6 geçtiğimiz aylarda satışa sunuldu ve bir iPad Pro rakibi olarak Android platformunun en iyi tabletlerinden birisi. Tabii bu yüksek fiyat etiketini de beraberinde getiriyor. Buna karşın yakında satışa sunulması beklenen Galaxy Tab S6 Lite nispeten uygun fiyatla alternatif bir seçenek haline gelebilir.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite Geliyor!

MySmartPrice tarafından tespit edilen yeni bir sertifikalandırma dosyası, Galaxy Tab S6 Lite modelinden bahsediyor. Bu sertifikalandırma Bluetooth Sertifikalandırması olduğu için nihai ürün ile oldukça yakın bir zamanda karşılaşacağımız anlamına geliyor.

Liste SM-P615 model numarası ile kayıtlandırılmış ve Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip bir cihazı işaret ediyor ve bunun haricinde herhangi bir detay sunmuyor. Buna karşın geçmiş sızıntılardan yola çıkarak elimizde bazı fikirler var.

Galaxy Tab S6 Lite'ın Exynos 9611 işlemciden gücünü almasını ve bunun 4 GB RAM ile desteklenmesi bekleniyor. Temelde orta segment içerisinde konumlanacak olan modelin Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkacağı da bekleniyor. Tabii 'Lite' adı ile beraber çok daha uygun fiyatlarla erişilebilir bir model olması mümkün.

Yeni modelle önümüzdeki birkaç ay içerisinde karşılaşmayı ve bu zamana kadar geçen sürede daha çok bilginin elimize geçmesini bekliyoruz. Siz de gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalın. Peki sizin yeni modelden beklentileriniz ne? Sizce Galaxy Tab S6 Lite ne kadar olmalı? Görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR