Samsung Galaxy Wide'ın Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Wide'ın Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Şu sıralar Galaxy Note 7 üzerinde çalışan Samsung'un orta sınıfa ait yeni bir telefonu ortaya çıktı. Güçlü özelliklere sahip olan Galaxy Wide, kulanıcıları cezbedebilir.

Akıllı telefon sektörünün önemli firmalarından olan ve her bütçeye özel bir telefon üreten Samsung'un orta segment kullanıcıları ilgilendirecek yeni bir telefonu ortaya çıktı. Sızan bilgilere göre Galaxy Wide adını alması beklenen telefonun sahip olduğu teknik özellikler de sızdırıldı. 

Samsung Galaxy Wide teknik özelikleri ve fiyatı

Galaxy Wide'ın sahip olduğu 3000 mAh batarya telefonun önemli özellikleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra, cihaz 4 çekirdekli Snapdragon 410'dan gücünü alacak ve 5.5 inç'lik HD TFT ekrana sahip olacak. 13 MP arka ve 5 MP ön kameraya donanımına sahip Galaxy Wide, Android 6.0 Marshmallow sistemini kullanacak. Öte yandan geçtiğimiz Ekim ayında tanıtılan Galaxy On7 ile oldukça benzer bir model numarasına sahip olan Galaxy Wide'in Galaxy On7'nin 2016 sürümü olarak piyasaya sürülmesi de muhtemel. 

Önümüzdeki hafta Güney Kore'de satışa sunulması beklenen telefon 275 dolarlık bir fiyata sahip olacak. Telefonunu dünya pazarına sunulup sunulmayacağı konusunda da net bir bilgi henüz bulunmuyor.

Huawei, P9 Kamerasıyla İlgili Büyük Bir Skandala İmza Attı

Android 7.0 Nougat Önce Hangi Cihazlara Gelecek?


YORUMLAR