Samsung Game Recorder+ Uygulaması Oyunları Kaydetmemize İzin Verecek

Samsung Game Recorder+ Uygulaması Oyunları Kaydetmemize İzin Verecek

Samsung, mobil cihazlarda oynanan oyunların Game Recorder+ isimli uygulamasıyla kaydedilmesine izin veriyor. 

Samsung Galaxy S6 ve3 S6 Edge serisine dahil olan Game Recorder+ uygulaması, çok yakında tüm Samsung akılı telefonlarda kullanılabilecek. Böylece Samsung Galaxy S6, S6 Edge, Galaxy S5, Galaxy S4, Note 4, Note 3 ve Note 2 akılı cihazlarında oynadığımız tüm oyunları kaydetme ve bunları paylaşabilme özgürlüğüne sahip olacağız.

Samsung Game Recorder+ şimdilik Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge ile beraber geliyor. Ancak çok yakında 161 ülkede Google Play ve Galaxy App Store uygulama mağazalarında diğer Samsung akıllı cihazları için de indirilmeye hazır hale gelecek.

Game Recorder+, full HD 1080p olarak oyunların kayıt edilmesine olanak tanıyor. Kullanıcılar video kaydından sonra görüntüyü işleyebiliyorlar. Samsung Game Recorder+, cihazların ön kamera ve mikrofonunu da kullanarak oynanan her oyun için bir yorum yapma penceresi oluşturmanıza da izin veriyor ve ayrıca oyunu oynarken ekran üzerinde parmak hareketlerinizin takibini de kaydetmenize olanak tanıyor. Oyunun kaydı sırasında dış seslerin kaydı engellememesi için mikrofon iptal edilebiliyor.

Game Recorder+, Android 4.1’den itibaren 5.0 ve üzeri tüm cihazlarda kullanılabilecek. Heyecanla bekliyoruz.

Ödüllü Sayı Bulmaca Oyunu Threes!, Artık Tüm Platformlarda Ücretsiz

Haftanın Android Oyunu: Kung Fury: Street Rage

Minecraft Mobil Versiyonları Yeni Güncellemeyle Coşuyor!

YORUMLAR