Samsung Gear Fit 2 Pro Ön İnceleme

Samsung Gear Fit 2 Pro Ön İnceleme

Berlin'de düzenlenen IFA 2017 fuarı tam hızıyla devam ederken, biz de sıcağı sıcağına yeni duyurulan ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Samsung Gear Fit 2 Pro Ön İnceleme videomuzda ise elimize Samsung'un yeni akıllı bileklerini alıyor ve teknik özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Samsung, geçtiğimiz yıl kullanıcılarının karşısına çıkardığı akıllı bilekliği Gear Fit'in ardından IFA 2017 kapsamında Gear Fit 2 Pro adını verdiği bir başka bilekliği de tanıttı. Yeni cihazın en dikkat çeken özelliğiyse 50 metre derinliğindeki suya dahi dayanabilmesi oldu.

1.5-inch büyüklüğünde Super AMOLED ekrana sahip olan, içerisinde 200 mAh batarya bulunduran ve dahili GPS özelliğiyle dikkatleri çekmeyi başaran Samsung Gear Fit 2 Pro, Tizen isimli işletim sistemini kullanmasıyla da farklılığını ön plana çıkarmayı başardı.

200 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olması beklenen yeni akıllı bilekliğe dair gözümüze ilk çarpan detayları ve teknik özelliklerini belirttiğimiz Samsung Gear Fit 2 Pro Ön İnceleme videomuzu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Moto X4 Ön İnceleme

LG Q6 Ön İnceleme

Sony Xperia XZ1 Ön İnceleme

YORUMLAR