Samsung Gear S2 de Rose Gold'a Boyandı

Samsung Gear S2 de Rose Gold'a Boyandı

iPhone 6s ve 6s Plus’la birlikte hayatımıza giren Roze Altın rengi sadece Apple’ın ürünlerinde mevcut olmamakla birlikte bazı erkek kullanıcıların kendisine yakıştırdığı bazı kullanıcıların ise bayan tercihi dediği bu rengi ürünlerinde kullanan firmaların sayısı giderek artıyor. Bu halkaya son katılan isim Samsung oldu. Gear S2 Classic’in artık iki yeni renk seçeneği daha bulunuyor.

Samsung’un Tizen işletim sistemli akıllı saati Gear S2’nin hem spor hem de klasik saat kayışlarıyla birlikte kullanılabilen Classic kullanıcılar tarafından oldukça sevildi. Fiyatının en büyük rakibinden çok daha uygun olması, hem Android hem de iOS cihazlarla (yıl sonuna kadar iPhone desteğinin geleceği CES 2016’da resmi olarak açıklandı) uyumlu çalışması, hem klasik saate benzer tasarımda olması, hem de döndürülebilir çerçevesiyle çok daha kolay kullanım sunmasıyla öne çıkan Gear S2’nin artık 18 ayar Rose Gold ve Platinum renk seçeneği de bulunuyor.

Roze Altın kasalı modelde fildişi rengi gerçek deri kayış bulunurken, Platin kasalı modelde siyah gerçek deri kayış bulunuyor. Şubat ayından itibaren satın alınabilir olacak. Fiyatı hakkında henüz bilgimiz yok.

Samsung Gear S2 Classic
Ekran 1.2 inç 360x360 (302ppi) Super AMOLED
İşlemci Exynos 3250, çift çekirdek, 1GHz 
Bellek 512MB
Depolama 4GB
İşletim Sistemi Tizen
Bağlantı WiFi 802.11n, Bluetooth 4.1, NFC
Sensörler İvmeölçer, Nabız, Ortam Işığı, Barometre, Jiroskop 
Ek Özellikler IP67 sertifikası (suya ve toza dayanıklılık)
Batarya 250 mAh Li-ion

Tüm CES 2016 Haberleri için Tıklayın

YORUMLAR