Samsung Gear S3'ün Tanıtımına Dair Detaylar Ortaya Çıktı

Samsung Gear S3'ün Tanıtımına Dair Detaylar Ortaya Çıktı

IFA 2016'da tanıtılması beklenen Samsung Gear S3'ün teknik özellikleri ve tanıtım tarihi gibi bilgiler daha önce teknoloji basınına yansımıştı. Gösterinin yıldızı olur mu şuan için bilmiyoruz ama Samsung'un son zamanlarda çıkardığı cihazlar düşünüldüğünde oldukça iyi bir akıllı saat ile karşılaşabiliriz. Şimdi de cihazın tanıtım gününde bizleri nelerin beklediğine dair detaylar ortaya çıktı. 

Samsung'un yeni Gear S3 modelinin daha çok fitness ve sağlık üzerinde duracağının altı çizilmişti. Saat içerisine eklenen sağlık uygulamaları sayesinde Gear S3 spor yapmayı sevenlerin oldukça ilgisini çekecek gibi görünüyor. Aynı zamanda saat işlevini de yapabilen Gear S3, barometre özelliği sayesinde basınç ölçümü, hız miktarı ve yükseklik ölçümü de yapabilecek. Yani bir araçla ilerlerken kolunuza bakarak Gear S3 sayesinde ne kadar hızlı gittiğinizi öğrenebileceksiniz. Ayrıca, GPS konumunu iyileştirmeye yarayan yeni sensörler de bu özelliklere dahil edilebilir. Tanıtım gününde işte bu saydığımız özelliklerin üzerinde durularak pazarlama yapılacağı bilgileri artık ağır basmaya başladı. 

Akıllı saatleri akıllı telefonların arkaplanında tanıtılan küçük cihazlar olmaktan çıkarmak isteyen Samsung'dan bir sürpriz gelebilir. Eylül ayının başında tanıtılacak Gear S3'ün resmi internet sitesinde kullanılan sol alttaki küçük mavi daire sizce ne olabilir? 

Saat Dünyasının Devi Casio WSD-F10 Akıllı Saatini Tanıttı

Samsung'un Yeni Patenti Akıllı Saatlerin Geleceğini Gösteriyor

YORUMLAR