Samsung Gear Sport Ön İnceleme

Samsung Gear Sport Ön İnceleme

Berlin'de düzenlenen IFA 2017 fuarında akıllı saatler de bir hayli dikkat çeken teknolojiler arasında yerini aldı. Samsung'un yeni nesil akıllı saati Gear Sport, eski saatlere göre güçlendirilmiş ve daha şık bir tasarımla bizleri karşılyor. 

Şık, yuvarlak ve minimalist bir tasarıma sahip yeni Gear Sport, Super AMOLED 1.2 inç ekranı üzerinde 360x360 çözünürlüğe sahip. Gelişmiş arayüzü sayesinde hareket halindeyken bile bilgileri kolay bir şekilde görüntülememizi sağlayan Gear Sport, aynı zamanda internete bağlı olmadan bile sağlık ve iyi yaşam konusunda hedefler gösterebiliyor, beslenme yönetimi konusunda bildirimler ve egzersiz tavsiyeleri verebiliyor.

24 saat boyunca kalp ritminizi gösterebilen akıllı saat, GPS özelliklerinin yanı sıra Under Armour'un spor uygulamalarına da tam erişim sağlayabilmenize olanak sağlıyor. Samsung Connect bağlantısı üzerinden Samsung IoT uyumlu cihazlarla kontrol edilebilen cihaz, PowerPoint sunumları veya Samsung Gear VR başlıklarını kontrol amaçlı kumanda gibi kullanılabiliyor. Fiyatının ise, 200-300 dolar arasında olması bekleniyor.

Ayrıca IFA 2017'de ön incelemesini yaptığımız Gear Sport'un videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Samsung Gear Fit 2 Pro Ön İnceleme

Moto X4 Ön İnceleme

LG Q6 Ön İnceleme

YORUMLAR