Samsung Gear VR'ın Fiyatı Belli Oldu Ve Ön Siparişler Açıldı

Samsung Gear VR'ın Fiyatı Belli Oldu Ve Ön Siparişler Açıldı

Samsung'un IFA 2014'te tanıttığı sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR'in fiyatı açıklandı, fiyatı açıklanır açıklanmaz ön siparişler alınmaya başlandı.

Samsung, Galaxy Note 4 ile çalışan sanal gerçeklik gözlüğü üretti ve bu gözlüğünü geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlikte tanıtmıştı. Oyun oynarken size gerçekten o atmosferi yaşatacak kalitede geliştirilen Gear VR için İngiltere'de ön siparişler alınmaya başlandı. Cihazın en büyük karışıklığı Galaxy Note 4 yönünde oluyor. Çünkü kullanıcılara farklı paket seçenekleriyle satılıyor ve bu durumdan haberdar olmayan bazı tüketici kesimleri de mevcut. Mesela Gear VR'in Galaxy Note 4 olmadan satılan modelinin fiyatı 199 Dolar.

Fiyat olarak Türk lirasına çevirdiğimiz zaman 500 TL'nin üzerinde bir rakama denk gelen bu sanal gerçeklik gözlüğünün hangi ülkelerde satışa sunulacağı bilinmiyor. Galaxy Note 4'ün de Gear VR ile birlikte satılacağı bir paket hazırlanması da kullanıcıların isteği arasında. Bu arada Samsung tarafından üretilen Gear VR için Oculus tarafından da destek geldiğini hatırlatalım.

Samsung, Akıllı Saati Galaxy Gear S'i Tanıttı

Samsung'dan Yeni Galaxy Tab Active

YORUMLAR