Samsung Güncelleme Yapan Kullanıcılarına Pizza Ismarlıyor

Samsung Güncelleme Yapan Kullanıcılarına Pizza Ismarlıyor

Akıllı telefon sektörünün dev şirketi Samsung, eski Android sürümü kullanan kullanıcıların güncel sürümlere olan ilgisini arttırmak için lezzetli bir yol bulmuş. Samsung, güncelleme yapan kullanıcılara pizza ısmarlıyor.

Samsung, kullanıcıların güncel yazılımlara yönelmesini sağlamak amacı ile ilginç ve bir o kadar da lezzetli bir kampanya başlattı. 9to5google.com sitesinden edinilen bilgiye göre, Hindistan'da güncel yazılım kullanım oranını arttırmak isteyen Samsung, güncelleme yapan kullanıcılarına ilginç ödüller vermeye başladı. Tesadüfen ortaya çıkan yeni kampanya ile pizza dağıtan Samsung, güncelleme yapan kullanıcılara Dominos'tan indirimli ya da ücretsiz pizza menü kuponları veriyor. Telefonlara dijital bir kod olarak gelen kuponlar, en güncel yazılımı indirdikten sonra kullanılabiliyor.

Akıllı telefonların güncellemeleri kullanıcıların tercihine göre telefonlara yükleniyor ve güncel yazılım kullanımında genellikle büyük oranda fire veriliyor. Güncel yazılımı tercih eden kullanıcı sayısının az olması da firmaların geliştirdikleri teknolojileri etkiliyor. Hindistan'da daha az olan güncel yazılım kullanım oranını arttırmak isteyen Samsung, böyle bir yola başvurmuş. Hindistan'lı bir kullanıcının tesadüfen ortaya çıkardığı olay Samsung J9 model telefonun güncellenmesi sırasında fark edilmiş. Güncelleme sonrası bir de piazza kuponuna sahip olan kullanıcı bu durumun ekran görüntüsünü alarak Twitter üzerinden de diğer kullanıcılarla paylaşmış.

Şu an sadece Hindistan'da geçerli olan kampanyanın diğer ülkelere gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz. Eğer telefonunuz güncel sürüme sahip değilse bir müddet daha bekleyebilirsiniz. Bakarsınız siz de Samsung'un bir pizzasını yersiniz.

Samsung Sanal Gerçeklik Teknolojisine Özel Ekran Geliştirdi

Samsung Gear VR İçin Kontrolör Geliştiriyor Olabilir

YORUMLAR