Samsung Güney Kore'de Turistlere Ücretsiz Galaxy Note 5 Dağıtacak!

Samsung Güney Kore'de Turistlere Ücretsiz Galaxy Note 5 Dağıtacak!

Teknoloji konusunda oldukça başarılı olan dev teknoloji şirketi Samsung, SK Telecom ile anlaşma yaparak turistlerin çok hoşuna gidecek yeni bir projenin başlangıcı yaptı.

Samsung'un geçtiğimiz yıl tanıttığı üstün özelliklere sahip telefonu Note 5, teknik özelliklerinin dışında tasarımıyla da çok konuşulmuştu. 5.7 inç ekranı ve Exynos 7420 işlemcisiyle ön plana çıkmayı başaran Note 5, çok yakında turistlerin vazgeçilmez telefonu olacak.

Kore merkezli olan Samsung, yine kendi ülkesinde büyük bir kampanya başlattı. Kampanya ülkeyi ziyarete gelen turistlere bir haftalık Galaxy Note 5 verilmesi yönünde. Yani Kore'yi ziyarete gidecekseniz fakat kullanacak düzgün bir telefonunuz yoksa 5 gün boyunca Note 5'i kullanabilirsiniz. Sınırlamanın 5 gün olarak seçilmesi ise telefonun isminden dolayı olabilir. Şubat ayında toplamda 1200 turistin Note 5 isteklerine karşılık verebilecek seviyede olduklarını söyleyen SK Telecom, Note 5 kiralayana da 1 GB ücretsiz internet hizmeti sağlayacak.

Eğer Güney Kore'ye bir seyahat planlıyorsunuz Galaxy Note 5'in ücretsiz deneme versiyonuna kayıt olmayı unutmayın. Tabii Samsung bu girişimiyle turistlerin gönlünü yapmayı değil, telefonunu tanıtarak turistlere satmayı hedefliyor.

Bütün Samsung Akıllı Cihazlar Artık Reklamları Engelleyecekler

Samsung Galaxy S7 Serisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu 

YORUMLAR