Samsung, IFA 2017'de Giyilebilir Teknolojilerini Tanıtacak

Samsung, IFA 2017'de Giyilebilir Teknolojilerini Tanıtacak

1 Eylül tarihinde Almanya'nın Berlin kentinde resmi olarak başlayacak IFA 2017 öncesi Samsung bu etkinlikte izleyeceği programı açıkladı. Firma kendi sitesinde paylaştığı bildiriyle IFA 2017'de yeni giyilebilir teknolojilerini tanıtacağını duyurmakta.

Samsung, IFA 2017 başlamadan önce, 30 Ağustos'ta kendi özel etkinliğini düzenleyecek. Bu etkinliğe katılım sadece davetiyeyle gerçekleşecek olsa da Samsung etkinliği kendi sitesi üzerinden yayınlayacak.

Aslında Samsung daha önceden yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığını onaylamıştı. Muhtemelen IFA 2017'de de bu yeni saat karşımıza çıkacak. Fakat Samsung'un paylaştığı bilgiye göre firmanın tanıtacağı tek giyilebilir teknoloji bir akıllı saat olmayacak, Samsung, tanıtacağı cihazlarla bağlantılı ek cihazları da su yüzüne çıkaracak.

Daha önceden Samsung'un akıllı saat haricinde bir fitness takip cihazı üzerinde çalıştığı bilgisi de sızdırılmıştı. Bu takip cihazı da IFA 2017 öncesi düzenlenecek Samsung etkinliğinde karşımıza çıkabilir.

Samsung'un IFA 2017'de yeni bir akıllı telefon tanıtması beklenmiyor; çünkü firma çok kısa bir süre önce Galaxy Note 8'i resmi olarak tanıtmıştı.

IFA 2017'de Samsung haricinde birçok mobil teknoloji devi de boy gösterecek. Gelişmeler için sitemizi takip edebilirsiniz.

iPhone 7s ve 7s Plus'ın Boyutları Sızdırıldı

YORUMLAR