Samsung İkinci Nesil Galaxy Note 5 Edge Serisi Sızdırıldı

Samsung İkinci Nesil Galaxy Note 5 Edge Serisi Sızdırıldı

Samsung ses getiren Galaxy S6 serisinden sonra yeni bir atağa kalkıyor. Samsung Galaxy Note 5 Edge sürümlerini hazırlıyor. Cihazın özellikleri internete sızdırıldı.

Samsung’un yeni nesil bir Galaxy Note 5 serisi hazırladığı fısıldanıyordu. Bu seri iki farklı cihazdan oluşacak. Yeni bir Galaxy Note 5 ve Galaxy Note 5 Edge. Note 5 Edge ise bu dedikodunun odak noktası. Cihaz, Samsung Galaxy S6 Edge serisine benzeyen ekranıyla oldukça ilgi odağı oluyor.

Her iki yeni nesil Galaxy Note 5’in 2K ya da 4K SUPER Amoled ekranı olacağı, hepsi bir arada yongalar taşıyacağı konuşuluyor. ePop çözümü adı verilen ve mobil cihazlarda henüz pek görülmeyen bu sistem modem, CPU, GPU, RAM ve depolamayı tek bir yonga üzerinde topluyor.

Yeni nesil Galaxy Note 5’ler Snapdragon 808 yonga seti kullanacaklar, 5.5 ve 5.5 inçlik SUPER Amoled ekranlara sahip olacaklar Galaxy Note 5 Edge ise sağ tarafa doğru tek bir kıvrımlı ekran kenarına sahip olacak. 16 GB dahili depolama kapasitesiyle gelecek olan her iki cihazın 16 MP’lik kameraya sahip olacağı konuşuluyor. Her iki yeni nesil Galaxy Note 5 microSD ve değiştirilebilir bataryaya sahip olacaklar mı, henüz belli değil. Ancak 16 GB depolama microSD slotlarını zorunlu kılabilir. 

Microsoft Lumia 940 ve 940 XL Tasarımları ve Özellikleri Göz Alıcı Görünüyor

iOS 9 Sızdırıldı, Siri Tamamen Yeniden Yaratılıyor

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Modellerine RAW Desteği Geliyor

YORUMLAR