Samsung, Milk Music ile Müzik Sektörüne Girdi

Samsung, Milk Music ile Müzik Sektörüne Girdi

Samsung, kullanıcılarına sunduğu yeni müzik servisi Milk Music ile müzik piyasasına giriş yaptı. Spotify, iTunes Radio ve Pandora gibi kullanıcıların internet üzerinden ücretsiz müzik dinlemesini sağlayan servislere karşılık açılan yeni servis, Samsung Galaxy akıllı telefon ve tableti olanlar tarafından kullanılabilir durumda.

İlk bakışta farklı ve modern tasarımıyla ilgimizi çeken Milk Music uygulaması üzerinde 200 radyo istasyonu ve 13 milyon şarkı bulunuyor. Samsung'dan gelen açıklama da, mobil kullanıcıların ücretsiz ve REKLAMSIZ bir şekilde sadece müzik dinleme keyfini yaşayabilmeleri için geliştirildiği söylenen uygulama üzerinde herhangi bir reklam bulunmuyor ve üstelik hiç bir ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz. İnternet üzerinden müzik dinleyebilmenizi sağlayan servisler olan Spotify, Deezer ve Pandora gibi servislerinde ücretsiz versiyonları olmasına rağmen bu sürümlerde ya belirli kısıtlamalar yada reklamlar bulunmaktadır. Bunu koz olarak olarak kullanan Samsung, eski radyolarda parmağımızla çevirerek kanal aradığımız günleri hatırlatacak olan bir tasarımla birlikte Milk Music'i hizmete açtı.

Uygulama üzerinde 80'ler ve 90'lardan caz müziğe kadar istediğiniz herhangi bir türdeki müziklere kolayca ulaşabilirisiniz. Ayrıca dinlediğiniz müziklere yıldızlı olarak işaretleyebilir ve çalma listelerinize ekleyebilirsiniz.

Galaxy akıllı telefon ve tabletler dışındaki Android cihazlar üzerinde ne zaman kullanıma uygun olacağı hakkında herhangi bir açıklamama gelmemesine rağmen, servisin kısa süre sonra tüm Android cihazlar üzerinde kullanılabileceği söyleniyor.

Sizde internet üzerinden rahat, ücretsiz ve reklamsız müzik dinleme keyfi yaşamak istiyorsanız, Milk Music'i Galaxy telefon ve tabletlerinize aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

En İyi Mobil Müzik Dinleme Uygulamaları

YORUMLAR