Samsung Note 10'un Ekran Boyutu Belli Oldu

Samsung önümüzdeki sene tanıtacağı hem Galaxy S hem de Galaxy Note serisi telefonların ekranları için yeni şeyler planlıyor. Gelen ilk bilgilere göre Samsung, 6 inç boyutunun altına düşmeyecek.

2019 yılından itibaren Galaxy S ve Note serilerindeki telefonların ekranını büyük tutmayı planlayan Koreli üreticinin yeni telefonu Note 10 hakkında sızıntılar başladı. Samsung'un önümüzdeki yıl tanıtacağı cihazının ekranı 6.6 inç olabilir.

Samsung Note 10 için 6.6 inç ekran boyutu olacağı söyleniyorken, Galaxy S10 modellerinde ise üç arka kamera kurulumu ve minimum 6.4 inç ekran olması planlanıyor. Ancak Samsung'un ekran boyutunda pek çok kullanıcısını üzeceği düşünülüyor.

Note 10'da Kulaklık Girişi Olmayabilir

Büyük ekran boyutuyla birlikte batarya konusunda da sorun yaşamak istemeyen Koreli üreticinin Note 9'da olduğu gibi 4000 mAh bataryayı tercih edebileceği belirtiliyor. Ayrıca Note 10 modelinde kulaklık jakının yer almayacağı, böylelikle batarya için daha fazla yer ayrılabileceği iddia ediliyor.

Note 10'un hala prototip aşamasında olduğu göz önüne alındığında bir gecede her şey değişebilir. Bundan dolayı önümüzdeki aylarda farklı bilgiler alma şansımız bulunuyor ancak konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın!