Samsung Note 4 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesini Almaya Başladı

Samsung Note 4 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesini Almaya Başladı

Samsung'un dev ekranlı telefonlarından olan Note 4, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başladı. 

Bildiğiniz gibi geçtimiz ay Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak Samsung cihazları sizlere duyurmuştuk ve listemizde yer alan telefonlardan birisi olan Galaxy Note 4 telefonların Nisan ayında güncellemeye kavuşacağını söylemiştik. Dediğimiz gibi de oldu ve Samsung'un Galaxy Note 4 telefonları resmi olarak Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başladı. Uluslararası arenada geçerli olan güncelleme ilk olarak Polonya'da ortaya çıktı.

Android 7.0 New York Cheesecake'in arefesinde gelen Andorid 6.0 güncellemesi, Note 4 telefonlar için geç kalmış bir güncelleme denebilir. Note 4 telefonların Exynos işlemcili sürümlerinde geçerli olan güncelleme 1.3 GB boyutunda. Şu an sadece Polonya'da aktif olan güncelleme önümüzdeki günlerde ülkemizde de boy gösterecek. Ayrıca ülkemizde Polonya ROM'u kullanan kullanıcılar güncellemeyi beklemeden indirebilirler.

Yenilenmiş TouchWiz arayüzü ve gelişmiş güç tasarrufu moduyla gelecek olan güncelleme daha pek çok özelliği Note 4 telefonlara kazandıracak.

Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi LG G4'e Geliyor

Android 6.0 Marshmallow Alacak Samsung Cihazlar Netleşti


YORUMLAR