Samsung, Note 7 Sahiplerine Note 8 İndirimi Sunuyor

Samsung, Note 7 Sahiplerine Note 8 İndirimi Sunuyor

Galaxy Note 7, geçtiğimiz yıla damga vurabilecek bir telefondu. Ancak telefonda patlama gibi bir sorun yaşanınca Samsung, cihazları toplatma kararı almıştı. Dün tanıtılan Samsung Galaxy Note 8 ile kullanıcılarına Note 7 faciasını unutturmak için pek çok şey yapan Samsung, şimdi de Galaxy Note 7 almış olanlara Note 8'de güzel bir indirim yapacağının müjdesini verdi.

Samsung'un CEO'su DJ Koh, Galaxy Note 8'i resmi olarak tanıttığı sırada, Samsung Galaxy Note 7 sahipleri için Note 8'de bir indirim yapacaklarını açıkladı. Hatta bu indirim sayesinde telefonun yarı fiyatına gelmiş olacağını belirten DJ Koh, Galaxy Note 7 almış olanlar için Galaxy Note 8'in 425 dolara kadar düşeceğini ifade etti. Ayrıca indirim, Galaxy Note 8'in 24 Ağustos Perşembe günü ön siparişleri başlar başlamaz resmi web sitesinde uygulanacak.

Özellikle geçen yıl hayal kırıklığına uğrayan Galaxy Note 7 sahipleri için kesinlikle faydalı olacak bu indirimi, yabancı kaynaklar Samsung'un zorunlu olarak yaptığını dile getiriyor. Ancak 1000 dolarlık satış fiyatından 425 dolara düşürmeyi de her şirket yapamaz diye düşünüyorum.

Türkiye'de de böyle bir uygulamaya gidilecek mi bilinmez ama Samsung tarafından yapılan bu açıklamadan sonra bu sorunun cevabını ilerleyen günlerde alacağımız kesin.

Not: Söz konusu kampanyadan sadece Note 7 telefonlarını henüz iade etmemiş olan kullanıcılar yararlanabilecek!

Samsung Galaxy S9 Neye Benzeyecek?

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR