Samsung, Note 8 İçin İki Yeni Video Yayınladı

Samsung, Note 8 İçin İki Yeni Video Yayınladı

Samsung, birkaç gün önce yeni amiral gemisi olacak Galaxy Note 8 için iki adet yeni tanıtım videosu yayınladı. Bu videoların birinde Note 8'in kamerasına vurgu yapılırken, diğerinde S Pen'e dikkat çekilmiş.

Galaxy Note 7 ile pazardaki pek çok bir kullanıcısını Apple'a kaptıran Samsung, S8 ve S8+ ile tekrardan kullanıcılarını geri kazanmıştı. Bu yükselişini Note 8 ile devam ettirmeyi düşünen şirket, 23 Ağustos'ta ABD'de Note 8'i tanıtacak. Ancak tanıtımdan önce yayınlanan videolar, kullanıcılara telefon hakkında küçük ipuçları veriyor. 

Samsung tarafından yayınlanan ilk video 15 saniye olmasına rağmen, kullanıcılara kameranın optik zoom yapabildiğini göstermeye yetiyor. Bu özelliği ilk olarak iPhone 7'de görmüştük. Ayrıca Galaxy Note 8 çıkmadan önce bu konu hakkında çıkan bazı söylentiler vardı. Yayınlanan video, bu söylentileri doğrulamış oldu.

İkinci videoda ise, telefona eşlik eden ve temel aksesuar olan S Pen'den bahsediyor. Bu kalem, Samsung'un başlangıçtan bu yana Note serisinin temel unsurlarından biri olmuştur ancak Samsung'un, yıllar içinde onu yenilemek adına gerçekten pek çok şey yaptığını da unutmamak gerekiyor.

Samsung, Galaxy Note 8'i Kendi Web Sitesinde Sızdırdı

Şimdi de Samsung Galaxy Note 4'ler Toplatılıyor!

YORUMLAR