Samsung Orta Sınıf Telefonlara Gaz Verdi: İşte İncecik Galaxy A8

Yeni sızan bilgilere göre Samsung Galaxy A8, bu serinin ince cihazı olacak.

Samsung Orta Sınıf Telefonlara Gaz Verdi: İşte İncecik Galaxy A8

Mart ayının başında Samsung, Galaxy A6, Galaxy A8 ve Galaxy A9 markalarını tescillemişti. Yeni sızan bilgilere göre Samsung Galaxy A8 serisi, bu ürünler arasında en ince olan cihaz olacak gibi görünüyor.

Tamamen metal olacağı sızdırılan Samsung Galaxy A8, aynı zamanda Samsung’un yarattığı en ince telefon olacak ve kalınlığı 5.9 mm olacak.

Duyumlar bu kadarla da kalmıyor; Samsung Galaxy A8 serisi 5.7 inçlik full HD ekran, Qualcomm 615 yonga ve 4 adet ARM Cortex-A53 CPU çekirdekleriyle çalışacak. 2 GB RAM ve 16 GB hafıza kapasite olacağı iddia edilen Samsung Galaxy A8’in 3050 mAh bataryaya sahip olacağı konuşuluyor. Cihazın 16 MP arka, 5 MP ön kameraya sahip olacağı da gelen duyumlar arasında. Samsung Galaxy A8 Android Lollipop 5.1 işletim sistemi ile piyasaya çıkacak ve TouchWiz dokunmatik alt yapısını kullanacak.

Tüm bu özellikler orta sınıf bir akıllı telefon için yeterli görünüyor. Ancak bir sorun var. Samsung Galaxy A8, kaybedilen Çin pazarını geri almak için sadece Çin’de piyasaya sunulacak. Avrupa’ya ve diğer pazarlara açılıp açılmayacağı henüz belli değil. 

Samsung Galaxy A7 Basın Fotoğrafları

Küçük Bütçelere Büyük Ekran Samsung Galaxy Tablet A

Samsung Yeni Galaxy A Serisi Akıllı Telefonlarını Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

YORUMLAR