Samsung S10 Modellerinin Kod Numaraları Ortaya Çıktı

Bir süredir ortaya çıkan sızıntılar sonucunda Samsung Galaxy S10 serisinin üç farklı sürüm ile geleceği artık bir sır değil. Fakat yeni gelen sızıntılarda ise bu üç versiyonun kod numarasını görmüş olduk. İşte Samsung S10 ve model numaraları:

Samsung Galaxy S10 kameraları

Samsung'un büyük ihtimalle MWC19 fuarında tanıtacağını üç yeni Galaxy S10 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Serinin en üst düzey versiyonu olacak S10+'ın SM-G975 kod adıyla geleceği dile getirildi. Galaxy S10 serisinin orta seviye cihazının yani normal Galaxy S10 modelinin ise SM-G973 numarasına sahip olması bekleniyor.

Yeni cihazlardan en ucuz olan S10 Lite'ın da SM-G970 model numarasını kullanacağını söyleyebiliriz. Henüz isimleri hakkında bir bilgi bulunmuyorken pek çok kişinin S10+, S10 ve S10 Lite ifadelerini kullandığını belirtmek gerekiyor. Bu anlamda en güçlü S10+'ın 6.4 inçlik kavisli panelle geleceği düşünülüyor. Diğer iki modelde ise düz ekran ve 5.8 inç boyut olması bekleniyor.

Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2019 fuarında kullanıcılarla buluşması planlanan yeni modellerin hiç şüphesiz iPhone Xs Max, Xs ve XR ile rekabet içerisinde olacağını söyleyebiliriz. Bakalım Samsung'un yeni S10 modelleri neler sunacak, hep birlikte göreceğiz.