Samsung S6 serisinden 1 Nisan Ürünü: S6 Edge Akıllı Bıçak

Samsung Galaxy S6 serisinin Edge üretim bandından 1 Nisan için şaka severlere hediyelik bir ürün tanıtıldı.

Samsung S6 serisinden 1 Nisan Ürünü: S6 Edge Akıllı Bıçak

1 Nisan şakaları kervanına Samsung’da katıldı. Yeni ve sınırlı sayıda bir Samsung Galaxy S6 Edge serisi yarattı. İşlevselliği ise aklınıza gelemeyecek kadar yaratıcı, tasarımı da bir o kadar değişik.Samsung Galaxy S6 Edge serisinin 1 Nisan için özel üretilen ürününün adı S6 Galaxy Blade Edge (Galaxy S6 Bıçak Kenar). Yeni tasarım bir telefon olmasa da bazı widget’ları çalıştığından Edge’miş gibi davranabiliyor. Tamamen mutfakta mantar sote yapmak ya da bir şeyler doğramak isterseniz kullanabiliyorsunuz.

Samsung Galaxy TouchWiz özelliklerini taşıyan ürünle telefon konuşması yapmak mümkün olmuyor. Ancak bazı uygulamaları işlevsel.

Son derece keskin bir kenarı olan Samsung Galaxy Blade Edge, bir telefon olarak kullanılmasa da mutfakta çok becerikli. Ergonomik seramik bir kaplama bir bıçağın içine gömülü olan S6 Edge, paslanmaz katlanabilir çelik sapı ve tamamen darbelere dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Ayrıca yaptığınız yemeklerin fotoğraflarını da çekebiliyorsunuz.

Mutfakta kullanılacağı için su geçirmeyen S6 Blade Edge keskin tarafına parmağınızla dokunursanız bir uyarı veren Knox Güvenlik sistemi kullanıyor, sapı da elinize göre ayarlanabiliyor. 

İşin şaka olan tarafı ürünün Samsung Galaxy S6 Edge kutusu ile birebir aynı kutuya sahip olması. 

Sizi Sakinleştirecek Bir Akıllı Saat: Emvio

Renk Körlüğünün Sonunu Getiren Gözlük Üretildi

Yoksa Apple Bir Drone mu Üretiyor?

YORUMLAR